Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
2 posters

    РП Левитиращи страници - несвързани

    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Симеон Манев
    Симеон Манев
    Възрастен герой
    Възрастен герой


    Галеони : РП Левитиращи страници - несвързани Coin10 26
    Ниво : РП Левитиращи страници - несвързани Untitl40
    Статистики :
    РП Левитиращи страници - несвързани Streng10 Сила: 14
    РП Левитиращи страници - несвързани Shield10 Издръжливост: 15
    РП Левитиращи страници - несвързани Brain10 Интелигентност: 12
    РП Левитиращи страници - несвързани Runnin10 Ловкост: 13
    РП Левитиращи страници - несвързани Magic-10 Магия: 22
    РП Левитиращи страници - несвързани Clover10 Късмет: 10

    Бобчета : РП Левитиращи страници - несвързани HoneyРП Левитиращи страници - несвързани ChiliРП Левитиращи страници - несвързани CabbageРП Левитиращи страници - несвързани SapphireРП Левитиращи страници - несвързани EmeraldРП Левитиращи страници - несвързани SausageРП Левитиращи страници - несвързани MangoРП Левитиращи страници - несвързани Mint

    Re: РП Левитиращи страници - несвързани

    Писане by Симеон Манев Сря Мар 29, 2023 6:19 pm


    Симо прекрачи прага на книжарницата със сетни сили - доста беше обикалял да я търси. Никога не му се беше налагало да си купува каквото и да е тук и, без дори да осъзнава, я е подминавал поне стотици пъти. Влизайки вътре, той бе заварен от огромни полици с книги и учебни пособия и миризма на чисто нова хартия, която познаваше твърде добре, предвид, че държеше да си купува нови книги, които да помещава в стаята си, на собствения си огромен рафт за книги. В ъгъла, качена на една стълба, таласъмка разместваше книги, както той можеше да си представи - по азбучен ред. Когато го видя, тя веднага доприпка надолу по дървената стълба и зае позиция пред ниската маса.
     - Не съм те виждала преди, здравей! Маминка Тея на твоите услуги, какво да бъде?
     Симо видя изтъркания ѝ бадж, на който пишеше "Доротея Мануилова - старши книжар". Обзалагаше се, че не обичаше да ѝ казват Дора - просто имаше излъчване на жена, която обича да се чувства млада, тъй като бе издокарана с изтъркани дънки, блуза на "Нирвана" и бандана, вързана на главата. Това е то интересен таласъм.
     - Една "Стандарни заклинания" и една ''Страховити обитатели на подводните глъбини''.
     - Стандартни заклинания? Изглеждаш ми като шестокурсник!
     - Пети съм - засмя се Симо. - Изгубил съм си стария учебник, а исках да опитам едно комбо от заклинания.
     - Комбо? Ахааа, комбо, разбира се, комбо! Класическите комбота нямат равни! - ухили му се таласъмката. - Ето, заповядай, общо 60 галеона. Така, така... Ето, готов си!
     - Довиждане!
     - Чао, чао... комбо... - таласъмката се намръщи замислена. - К'ви са тия думи, к'во е т'ва нещо... да вземат да ми доставят един речник на модерните идиоми най-добре, ами...

    Админ: отчетено.

    Ела Благоева харесва този пост.


      В момента е: Сря Май 08, 2024 1:40 pm

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!