Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
2 posters

    Афтърпарти

    Люба Бюлбулева
    Люба Бюлбулева
    Ученик, шести курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, шести курс, дом


    Галеони : Афтърпарти Coin10 256
    Ниво : Афтърпарти Untitl41
    Статистики :
    Афтърпарти Streng10 Сила: 52
    Афтърпарти Shield10 Издръжливост: 46
    Афтърпарти Brain10 Интелигентност: 52
    Афтърпарти Runnin10 Ловкост: 52
    Афтърпарти Magic-10 Магия: 60
    Афтърпарти Clover10 Късмет: 44

    Бобчета : Афтърпарти TomatoАфтърпарти CabbageАфтърпарти BananaАфтърпарти PizzaАфтърпарти HoneyАфтърпарти AppleАфтърпарти SapphireАфтърпарти PearАфтърпарти WatermelonАфтърпарти EmeraldАфтърпарти SausageАфтърпарти BlueberryАфтърпарти CheeseАфтърпарти ChiliАфтърпарти MangoАфтърпарти TuttifruttiАфтърпарти CinnamonАфтърпарти RubyАфтърпарти ChocolateАфтърпарти Diamond

    Афтърпарти

    Писане by Люба Бюлбулева Вто Юни 13, 2023 12:50 pm


    @Ясна Соколова @Исмаил Колимечков аз ще пиша основно от Люба, освен ако не ни трябва за нещо конкретно Галя


    Люба стигна първа в Оазиса - пусто и определено смърдеше на алкохол. Колева беше права вчера, бяха направили кочина, само да разбере кой беше взривил бутилките щеше да го удоши. Но пък не беше чак толкова лошо изживяване, сега просто трябваше да си почистят. 
    Като изключим... не нямаше да го мисли. 

    Нямаше нужда от допълнителни главоболия. 
    Махмурлука й стигаше. Май бяха сложили твърде много захар в алкохола - вкусен беше, но последствалия ефект е... уау.

    Като начало стречна и се опита да си върне някаква енергия в тялото. По принцип ставаше рано, така имаше повече време за неща преди часовете, но този път махмурлука за малко да я убие в съня й. 
    Едвам заспа и въпреки това не спа повече от два часа. 
    Главоболието беше успяло да я измъкне от дълбокия пиянски сън. Сега се наливаше с вода, но докато не сложеше нещо кисело в стомаха си нямаше да я отпусне.
    Болка в цялото тяло от изтощени мускули, болка в главата, болка в гърлото - май беше викала? Като цяло не беше най свежата кисела краставичка в буркана.
    А в момента би убила за кисели краставички.


    Или ако някой накара фонтана да млъкне.

    - Решено. Алкохола е най-ужасния. Никога повече - само гъби и трева от тук нататък.


    - Здравей Люба, ще изчакаме останалите преди да започнем. - Галя дори не се огледа с влизането си, сякаш очакваше само тя да е тук по това време.

    Момичето се смръщи, дори равния глас на Колева й беше твърде шумен в момента.
    А някой можеше ли да изключи фонтана?

    Ясна Соколова and Пейо Желев харесват този пост.

    Ясна Соколова
    Ясна Соколова
    Възрастен герой
    Възрастен герой


    Галеони : Афтърпарти Coin10 39
    Ниво : Афтърпарти Untitl42
    Статистики :
    Афтърпарти Streng10 Сила: 28
    Афтърпарти Shield10 Издръжливост: 24
    Афтърпарти Brain10 Интелигентност: 28
    Афтърпарти Runnin10 Ловкост: 28
    Афтърпарти Magic-10 Магия: 40
    Афтърпарти Clover10 Късмет: 44

    Бобчета : Афтърпарти PearАфтърпарти MangoАфтърпарти ChiliАфтърпарти SausageАфтърпарти WatermelonАфтърпарти SapphireАфтърпарти EmeraldАфтърпарти Birthday1

    Re: Афтърпарти

    Писане by Ясна Соколова Вто Юни 13, 2023 3:50 pm


    Ясна намери Исмаил в общата стая, потънал в едно кресло. Слизайки по стълбите от спалните помещения на момичетата, лилавокосата девойка не успя да види какво точно прави, но съвсем скоро успя да надуши.


    - Исмаилчо... какви ги вършиш пак. - Шестокурсничката сложи ръка на рамото му, появявайки се изневиделица, зад креслото. - Пак ли... експериментираш. - Петокурсникът колкото и да не даваше вид на човек, който би се стреснал, направи точно това. 
    - ОФ, Ясна! - момчето се изправи и нервно се огледа. - Искаш душата ми да напусне тялото ми ли?! - след което отново седна на мястото си и придърпа растението в саксия към него. Размаха магическата си пръчка и бързо го смали дотолкова, че да може да се побере в джоба му и го прибра.
    - Малко намирисваш. - изкикоти се Ясна. 
    - Не е от мен! - високото момче скочи на крака и изгледа кръвнишки събеседничката му, след което и двамата се размяха. - Пробвам нещо ново...
    - Печеш чушки ли?
    - Ами не точно, но... скоро ще разберете.
    - Добре, аз бих тествала първа, ако ме удостоиш с тази чест. 
    - Няма ли Стою да се разгневи, ако те хване да взимаш...
    - Е, няма да му позволя да ме хване. - смигна тайнически Ясна. - Трябва да тръгваме. - момичето преметна изпречилия се пред очите ѝ кичур коса. 
    - Ъъъ, накъде?
    - Нали сме наказани. Галя ни очаква в Оазиса, да го разчистим. 
    - Ох, вярно. Днес ли беше?
    - Да, и ако не тръгнем веднага, ще закъснеем. - Ясна хвана ръката на Исмаил и го повлече навън от общата стая. След което двамата се впуснаха в бясно препускане из коридорите на Мугав и успяха да стигнат точно навреме, когато стрелката удари уречения час.  


    - Здравейте, професоре... - премерно и послушно поздрави Ясна и се ухили тъжествено. 
    - За малко да закъснеете. - веждата на професорката толкова се повдигна, че Ясна се зачуди как успя да го направи. Тя не можеше да помръдне своите, пък камо ли да изрази такова предопреждение само с една вежда. 
    - Но не успяхме, професоре. Тук сме и сме говоти за действие! Екип Бързия парцал се отзовава на повикването! - Исмаил козирува и двете момичета се разсмяха.

    Пейо Желев and Люба Бюлбулева харесват този пост.


      В момента е: Пон Май 20, 2024 2:06 am

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!