Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
3 posters

    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена

    The author of this message was banned from the forum - See the message
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Хелена Георгиева
    Хелена Георгиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Coin10 60
    Ниво : РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Untitl37
    Статистики :
    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Streng10 Сила: 4
    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Shield10 Издръжливост: 2
    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Brain10 Интелигентност: 4
    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Runnin10 Ловкост: 2
    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Magic-10 Магия: 4
    РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Clover10 Късмет: 4

    Бобчета : РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена Sausage

    Re: РП Летателни пособия - Мая, Владимир, Хелена

    Писане by Хелена Георгиева Пон Апр 03, 2023 12:44 pm


    Това беше един от малкото дни, в които нямахме нищо за учене и ни се водеше нещо като ваканция. Затова всички включително и аз бяхме до близкия град на пазар. Къде ли не обикаляхме, като се започнеше от магазина за нови одежди, та до магазина за пера. Но за последно винаги се е оказвало местната таверна, в която правеха невероятни напитки и вкусни закуски. Разбира се имаше и други интересни места, но на мен най-любимото ми беше магазинът за метли. Вече в края на пети курс, знаех, че не ми остава много време в училище и ще трябва да си намеря работа, но някак си преди това ми се щеше да имам метла. Да летя с нея и да усещам свободата, която ми даваше. Затова сега, както всеки път идвах до този магазин, буквално само да гледам какво продават. Защото с парите, които имах нямаше как да си купя метла.
    Поогледох около себе си и веднага фокусирах няколко ученика от училището, в което уча. Дори момичето беше от моя дом. Мисля, че името и беше Мая. Скромна и не много общителна. Имаше някакъв спор с нейн съученик, който пак беше от нашия дом. Сега разговаряше с момче от “Северен вятър“ и май разговора им не вържеве много добре. От чисто любопитство се доближих до тях и за да не изглежда така все едно клюкаря, проговорих:
    - Здравейте, аз съм Хелена от “Южен вятър“, пети курс. Приятно ми е да се запознаем.
    Двамата подскочиха леко и ме погледнаха така все едно току що съм се телерпотирала пред тях. Те ми кимнаха плахо,отстъпиха с крачка назад, а аз не знаех какво да им кажа от тук нататък...
    The author of this message was banned from the forum - See the message

      В момента е: Пон Май 20, 2024 5:34 am

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!