Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
2 posters

    Аз, тя, той и всички други...

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Съб Юли 22, 2023 3:05 pm


    Първи дни от лятото. Очакваше се всичко да е слънчево, розово и с много пеещи жаби, ама в дома на семейство Орлови отново се разнасяха буреносни облаци.
    Арина се беше прибрала само преди два часа и бе заварила имението пусто и празно. Вместо намусените физиономии на родителите си беше открила малка невзрачна бележцита, подхвърлена на масичката в предверието. Тя бе надраскана с елегантния почерк на майка и, но от написането се усещаше студенина и безразличие:

    „Отиваме на посещение на френския Министър на магията.
    С брат ти. Не взривявай нищо. Оставяме ти пари”.


    И това беше. Нямаше емоция, съжаление или дори имитация на чувства. Сякаш червенокосата бе някаква си там, хваната от гората и набутана в семейството, за да им пречи.

    - Чудно, чудно. Сега какво ще правя? – решението бе просто. Трябваше да се подготви за всичко планирано през лятото – през висенето на самотен плаж, куидичния лагер, посещението на Гърция с приятелите й и още...какво имаше?

    Не, не, май пропускаше нещо...

    Прехапа долната си устна и се загледа в празните стени, докато подритваше куфара си към стаята си. Започваше да изпада в някакво странно състояние – нещо средно между паника: „ама къде са ми късметлийските куидични чорапи!?” и шок: „не мога да реша какво да правя със себе си!”. Дори в корема й започнаха да пърхат ято разбеснели се пеперуди, сякаш бе спечелила от мъгълското тото и наградата бе дошъл да й връчи някой секси вампир по бански.

    - Оф, стига си се разсейвала! – положението не бе добро, щом вече започваше и сама да си говоре. Определено й трябваше емоционална подкрепа.

    И точно в този миг, когато се намираше някъде на стълбите между етажите на звънеца се позвъни и Ари хукна към вратата.

    - ИНА! Ох, по ягодите... – напълно беше изключила, че я е поканила на гости. И така десет секунди по-късно, червенокосата отвори вратата с гръм и трясък. Напълно забравяйки всичките си маниери, хвана за ръката новодошлата и я придърпа навътре.

    - Да, да, здравей. ТРЯБВА ДА МИ ПОМОГНЕШ! – май беше малко хиперактивна? Или полудяваше? Може би нещо по средата? – Спешно.

    Ела Благоева, Маришка Боршош and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Съб Юли 22, 2023 5:21 pm


    Все още беше началото на лятото, но времето все още не бе от лятното. И всъщност Ина нямаше никакъв проблем с това. Особено след като беше прекарала повече от два часа в автобус без климатик от София до Пловдив.
    Но за Арина и такива жертви правеше..мъгълски транспорт. Нямаше да отрече – понякога и техният начин за пътуване имаше чар, но не и когато нямаше климатик, миришеше не особено приятно и..., ами просто когато не беше това.


    Прекара времето в рисуване и със слушалки в уши, нещо хубаво, което обикновенните хора бяха измислили и беше почти поносимо. Но вече нямаше търпение да бъде в имението на Орлови.


    - ИНА! - вратата още не се бе отворила, но името й беше извикано. Това предизвика усмивка на устните на блондинката и тя поклати глава. Последвалото обаче я остави без думи. - Колко ягодови шейка си изпила днес?
    - Много забавно! - но Ари не изглеждаше като да се забавлява. - СПЕШНОО.
    Повтори думите си червенокоската и задърпа Ина по стълбите. Още с влизането в стаята й, другото момиче започна да изкарва дрехи от гардероба си. Много дрехи. Някои се озоваха върху Ина включително, а тя повдигна едно потниче с пеперудки, което със сигурност не би станало на червенокоската й другарка, но все пак бе тук...или пък идеята на потничето бе да не става.
    - Да не би да имаш срещаааа? - все пак защо иначе щеше да вади толкова дрехи и да иска помощ. Пък и нали Ина бе цял експерт.. - Или отиваш на околосветско пътешествие?
    Облегна се на една възглавница, като гушна една плюшена ягодка, което я подсети, че има подарък за Арина, но чантата й се стори тооолкова далеч и едно „Акцио“  в такива мързеливи моменти й се струваше като най – добрият приятел на магьосника.
    Чатата се вдигна във въздуха и се понесе към нея и тупна на леглото,а от нея Ина извади средноголямо нещо. Нещо, тъй като формата му беше малко под въпрос. Независимо, че чантата имаше заклинание да побира повече от колкото изглежда,  все пак мястото вътре бе ограничено. А имаше какви ли не глупости... какво беше единственото, което не можеше да се намери в една дамска чанта? Ред!
    Плюшената играчка – розова крава-прасе (беше си крава,но на Ина малко й приличаше на сладко прасенце), имаше ягодка върху тялото си.
    - Дръж! - нямаше и съмнение,че момичето ще улови плика с играчката, все пак беше един от най -  добрите гончии, които Ина познаваше, а и в момента нещото беше като един розов куофъл, но много по – леко. И сладко.

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Съб Юли 22, 2023 6:19 pm


    Арина продължаваше да се разхожда някъде между паниката и ентусиазма, когато към нея полетя въпросния плик. Момичето инстинктивно се обърна и го улови секундата преди да я фрасне челно по лицето. Не успя да се въздържи и се засмя, вдигайки го триумфално във въздуха, все едно бе извършила най-голямото геройство на света.

    След това изприпка до Ина и седна до нея,  за да отвори подаръка си. Изглеждаше като малко дете, което за първи път научава какво е това сладкарски магазин и до някъде се чувстваше по този начин. Беше свикнала на сивата обстановка в семейното имение и всяко малко нещо, което се различаваше от сивотата, наложена от родителите й я развеселяваше.

    - Казвала ли съм ти днес колко си страхотна? – усмивката й беше равностойна на 24 карата. Пръстите й затрепелиха леко, докато отваряше плика и извади розовата плюшка. Приличаше на нещо средно между кравичка и прасенце, но по нея имаше множество ягодки.
    - Ще трябва да го повториш няколко пъти. – другото момиче изглеждаше развеселено от реакцията й.
    - Обожавам я! Благодаря ти! – трябваше й малко време, за да си поеме въздух, защото вече тотално щеше да прегрее, а дори не беше пила ягодов шейк или кафе!
    - Таааа, какво е това СПЕЕЕШНО нещо!?  Среща, може би? – русокосата наблюдаваше с любопитство как Ари кръстоса краката си в турска поза и гушна новата си придобивка.

    - Ох, не, не! Остави я тази среща! Имам по-спешна криза. – май тук е идеалния момент да уточним, че напоследък младата Орлова имаше няколко незначителни кризички със сънищата, но шъът – не знаете нищо!
    - Която е!?
    - Не знам какво да взема за куидичния лагер! – изстреля думите толкова бързо, че последните думи останаха заваляни някъде там в пространството. – Не мога да си намеря бездънната чантичка. Сигурна съм, че беше някъде т-у-к! – махна към купчините дрехи и вещи, пръснати на всички страни в стаята. – Ако не я намеря, ще трябва да пътувам с грамадни куфари! И Акцио не помогна!

    Цялото лято щеше да бъде на път, на почивки или в куидичния лагер. Едва ли щеше да има време да се върне в имението, за да си смени багажа.
    Не беше готова да направи селекция на дрехите си. А, и Янакиева се справяше много по-добро в тази част. Ари бе типичния спортист – оставяше музата да я води и често се получаваха странни или необичайни комбинации, изцяло вдъхновени от мъгълската мода.
    - А и, ако все пак отида на среща лятото и нямам какво да облека!? – ето каква всъщност беше истинската драма!


    1 точка, магия.

    Ела Благоева, Юлий Звездинов and Маришка Боршош харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Съб Юли 22, 2023 9:39 pm


    Прихна да се смее на отговора на червенокоската... куидичен лагер! Това пък от къде й беше хрумнало? Понякога се чудеше дали Ари бе човек без работа... или пък точно защото искаше доибра работа беше решила да отиде на този така наречен куидичен лагер. 
    Истината бе, че ако някой бе казал на Ина, че ще част от куидичния отбор на своя дом преди една година, тя сигурно би се засмяла, поклатила глава и продължила по пътя си. Тя и куидич, тя и летене.. тя и метла. Тя и височини.. да бе да.
    И ето че все пак точно това се бе случило. И не беше пълна трагедия! Всъщност като се абстрахира от някои неща си беше почти приятно. А и беше прекарала много часове в тренировки по летене и различни манерври...
    - Куидичен лагер, и колко дълъг е този лагер? 
    - Една седмица! 
    - Е...колко дрехи ти трябват за седмица? - Ина се изправи и започа да оглежда наоколо с цел да направи някакви комбинации в главата си. Човек винаги пътуваше по - леко, ако планираше какво ще носи и какво не. Тя самата не пътуваше с толкова много багаж, или понеже рядко го виждаше на едно място целият просто й се струваше малко.
    - Трябва ми за повече от седмица, така и така ще пътувам цяло лято. - започна да обяснява Ари като леко се нацупи гледайки купчината дрехи. Имаше вид на жена която казваше "нямам какво да облека" и в същото време "не знам какво да избера", защото тук цареше хаос. А и много от дрехите не се вписваха с друга част от тях.
    - Че с кого ще ходиш на среща лятото? - седна на земята и хвана една тюркоазена блуза и едни дънки. - Това. С ей онези обувки там. И...тази рокля.
    Подаде й красива лятна рокля, която просто нямаше как да обърка с каквото и да съчетаеше. Но трябваше да сложи и нещо спортно в този... в какво? Червенокоската наистина се нуждаеше от омагьосаната чанта, защото надали имаше 10 куфара да поберат багажа и, при това редуцираната му версия през ръцете на Ина.
    - Господи...ще ни трябва само седмица за да ти приготвим багажа. Това да ти кажа ми се струва почти непосилна задача, дори за мен. - засмя се блондинката. - Кафе?

    (1 т.издръжливост)

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Съб Юли 22, 2023 10:39 pm


    - СЕДМИЦА!? – в този момент на червенокосата й бе трудно да осъзнае, че Ина се шегува с нея. Започна трескаво да се озърта и да обхожда с очи стаята си. Приятелката й беше напълно права! Положението бе критично.

    Започвайки от дрехите й – всяка повърхност в стаята беше обсипана с купчина дрехи – кожени панталони, поли, мрежести близу, черни тениски с любиминте й метълски банди, рокли и всевъзможни аксесоари. Някъде под тях бяха принадлежностите й за училище, метлата, куидичните унифорни и още хиляди излишни неща и джунджурии, от които нямаше нужда, но все пак набутваше в багажа.

    - Спокойно, не е чак толкова трагично! Ще се справим...след кафето! – напомнянето на русокосата я преземи малко от облаците и на бузите й се появи лека розовина. Оле, Ари наистина си беше забравила маниерите и го играеше много лош домакин.

    - Да, кафе и сладки! Ей, сега ще се погрижа. – изрови магическата си пръчка из под два кожени корсета и замахна с рязко настрани. Хубавото на имението бе, че родителите й бяха осигурили много добра система за поднасяне на храна и напитки. – Как го искаш кафето?
    - Капучино – с повече сметана, мляко и БЕЗ захар.
    - Ще ни трябват ягодови мъфини, бонбони, нещо с шоколад... О, и за мен лате с канела! – каза набързо поръчката Орлова и десет секунди пред леглото и се появи малка масичка отрупана със сладки и кафетата им.

    Арина си грабна един от бонбон и замислено погледна към Янакиева. Тя също като нея беше в куидичния отбор на дома си и доколкото си спомняше имаше проблем с височините.
    - Знаеш лиии...имам една идея! – набързо изстреля, за да не позволи на дружката си да се разсея. – Трябва и ти да дойдеш на куидичния лагер. Представи си цяла седмица – сред природата с играчи от целия свят, упражнявайки се. Ще научим някой друг трик и ще се забавляваме.

    Ари запърха с мигли срещу Ина и се усмихна невинно. Надяваше се този предубеден поглед, бързо да се промени и другото момиче да осъзнае колко хубава е идеята й.
    - Кочо и Тервел, също ще дойдат.

    Ела Благоева, Юлий Звездинов, Маришка Боршош and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Съб Юли 22, 2023 11:28 pm


    Обичаше тази система, нейните родители също трябваше да измислят нещо такова. Те обаче си имаха своите методи за справяне с ежедневните досадни задачки.
    Ина взе кафето си и духна леко след което отпи и се настани удобно, гледайки Арина. Веждата й се повдигна въпросително. Какви ги дрънкаше Орлова...
    - Това е най - ужасната ти идея, знаеш ли?
    - Това е най - добрата ми идея! - поправи я червенокоската леко дяволито, като продължи да пърха с мигли. Трябваше да я пита за спиралата й.
    - Осъзнаваш ли колко откачено звучи. Като нищо ще счупя крайник преди началото на учебната година. - засмя се русокоската, но самата идея не звучеше толкова зле. Всъщност можеше да й бъде от полза, все пак миналата година бяха толкова близо до печеленето на куидичния шампионат. Може би тази година... може би.
    - Знаеш ли, брой ме. Защо пък не! - не я интересуваше толкова факта, че ще има и други от Мунгав, щом Арина бе там нямаше как положението да е чак толкова зле. - Но ти лично ще ми помагаш.
    Това беше в кръга на шегата и с тез думи извади от чантата си скицника си като първо нещо на което да може да запише някои детайли за куидичния лагер.
    - Нямаш грижи. - плесна с ръце Арина и отпи от своето кафе, а Ина си взе бисквита от която захапа, а онази част от нея, която беше гладна за детайли се плъзна по лицето на приятелката й. Нещо се случваше за да бъде тя толкова превъзбудена, нещо определено отвличаше вниманието й и от ситуацията в момента.
    - Какво не ми казваш? Момче ли е? - защо пък да е момче, можеше да е всичко.., но пък Ина някак си познаваше онези отвеяни моменти когато някой се е загнездил в главата ти. - Я кажи пак за този лагер...
    Издърпа от косата си молив с който да запише на листчето адрес или поне име, като все още се надяваше, че червенокосата ягодка няма да избегне другият й въпрос.

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Съб Юли 22, 2023 11:54 pm


    Изпърха с мигли, за да замаже положението. Дори грабна един от по-големите мъфини и почти го набута целия в устата си, за да има правдоподобно оправдание и да спечели малко време. Нямаше и на идея от къде да започне. Мислите й се въртяха в кръг – около странните сънища, които имаше и някак си стигаха до онова парти от миналата година, на което Исамил бе играл ролята на спасителя и й бе помогнал да сложи на мястото родителите си.

    Преглътна.

    - Ееее, хайде! Говори! Чакам! -  личеше се, че Ина вече губи търпение и е готова да изтръгне признанието на сила, ако се наложи.
    - ЧАКАЙ! Първо да ти кажа за лагера. – ето, още няколко секунди, в които сърцето й да не бие като подивяло. Успя набързо да изрови писмото с поканата и да го набута в ръцете на блондинката. – Бях заявила 4 места, но тъй като брат ми Олег се направи на примадона, защото: „Не мога да тренирам с крехки девойки. Това не е мъжко” – изимитира гласа и изражението му и добави: - Последното място е твое. Та, всички подробности са описани там.

    - Ще го погледна после. Та, по същество.... – момичето бутна плика някъде в сърцевината на скицника си и тогава Ари в далечината съзря позната осанка. Можеше ли това да бъде....
    - Амиии нали се сещаш онова парти, на което родителите ми искаха да ме сватосат. – прокашля се,смутено. Още споменът за нещото я караше да иска да ги удуши.
    - Аха, и? – Янакиева я гледаше внимателно, все едно бе следовател, който трябва да разреши особено заплетено престъпление.

    - Ах, ами... Исмаил дойде и го представих за мое гадже и след това съсипахме партито като танцувахме...И аз може и малко да смених от салса на стриптиз...
    Изчерви се. Тотално. Цялата. Дори ръцете й придобива по-червинакав цвят.
    - Чакай малко! – скицника се размърда и вече бе сигурна! Приближи се до приятелката си и се надвеси над главата и, за да огледа по-добре подалата се страница. – Това Желев ли е? Рисувала си го?


    1 точка сила

    Ела Благоева, Юлий Звездинов, Маришка Боршош and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Нед Юли 23, 2023 12:15 am


    Лицето на Орлова бе придобило цвета на косата й, а очие на Ина бяха по - широки от всякога. 
    - Ти какво....? - прошепна невярващо. Исмаил...стриптийз. Е,Исмаил не го познаваше, но другото със сигурност знаеше какво е. - И пред колко души това?
    - Чакай малко! Това Желев ли е? Рисувала си го? - колкото удобно за Арина да смени темата на нещо от което Ина се изчерви цялата. Тя дръпна скицника сякаш да скрие рисунката, но на лицето й имаше лека усмивка. Двете момичета се спогледаха и се разсмяха на ситуацията.
    Ина остави скицника, като отгърна на въпросната скица, беше черно-бяла, направена прост ос молив, като устните на вампира бяха леко отворени за да наблегне на онзи част от него, която те не виждаха често - зъбите..
    И все пак погледа бе леко тъжен, но и леко студен...и това бе единствената леко цветна част - малко синьо. Защото това бяха най - сините очи, които някога бе виждала. По - сини и от нейните.
    - Аз и теб съм рисувала, не е кой знае какво! Не го прави на въпрос! - изрече след глъдка въздух блондинката.
    - А-хаа..! - Погледа на Арина бе красноречив, като започна да преглежда скицника и за дурги подобни портрети, със сигурност на конкретната личност.
    - Нека не сменяме темата. Стринптийз... пред вашите...и в компанията на момче? Просто ей така? - не можеше дори да си го представи, искаше ли всъщност да си го представи? Май не много. - Ари... това е...
    Това беше какво? Невероятно? Глупаво? Недопустимо? Забавно? Нещо, което да се направи веднъж в живота?
    Ина си нямаше и на идея как да го опише, но не съдеше Арина, а и нямаше право да го прави, особено след като тя самата бе целунала непознат в бар. Бузите й станаха още по - червени от мисълта за това.
    - Миналата есен се целунах с непознат в бар. - изцепи тя, като това бе един начин да покаже на червенокоската,че й вярва за всичко... и  че може да очаква същото в замяна. - Сега говори. Стриптийз..кой е този Исмаил, хубав ли е?
    Самото име със сигурност й говореше нещо, но не можеше да го свърже с конкретно лице, а с всяка секунда любопитството й растеше.


    (1 т. сила)

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Нед Юли 23, 2023 11:33 am


    - КАААААКВО!? – шокът бе изписан на лицето й, когато думите „целунах се с непознат в бар” прокънтяха няколко пъти през съзнанието й. За секундичка напълно забрави за притеснението си, рисунките с Желев и хилядите въпроси, които искаше да зададе покрай това откриетие.

    Не можеше да отрече – остана впечатлена от дързостта на Ина. Но имаше един много малък и незначителен проблем – искаше да разбере в с и ч к о. Трябваха й подробности и случайно това беше прекрасна тема, с която да отдалечи светлините от себе си.

    - Не викай де! Чу ме прекрасно! – лицето на другото момиче бе почервеняло, почти колкото на Орлова. – Остави сега това, разкажи ми за стриптиза пред родителите ти!
    - Ох, добре де, ще ти кажа! – изпъшка червенокосата и грабна още една сладка. Шоколадът беше винаги добро решение за всички дилеми и житейски проблеми. – Ама не е драматично като целувката с Марешка...
    - Пак сменяш темата. Секунда – наистина ли си се целунала с Маша!?

    - Да, да, да... към края на учебната година. Проклетницата ми развали спа уикенда в банята и  най-нахално започна да мръка, знаеш я каква е, виждала си я. – изражението на Ари бе толкова забавно, че двете момичета започнаха да се смеят. – Та, подхлъзнах се, паднах върху нея и се забих като куофъл на устните й.
    Споменът за случкатя я караше да прави една особена гримаса – нещо средно между човек виждащ за първи път двуметрова левитираща жаба и удавник в локва.

    - Звучи забавно, но не това ме интересува. – Ина май наистана нямаше да я остави да се измъкне, затова Арина просто се предаде:
    - Каааазвала съм ти за онова парти. – спомняше си, че специално цели два часа беше надувала главата на дружката си и се оплакваше от ужасните си родители. – Та, Исмаил бе така мил да ми се притече на помощ и...
    Изчерви се.
    - Малко се отпуснах...добре де, прекалено много. Реших, че като ще се измъквам трябва да е драматично и го поканих на танц. И от магическа салса...смених на стриптиз? Нашите бяха шокирани.

    Изглеждаше особено доволна от себе си.
    - И, да и Исмаил е хубав. – прехапа долната си устна. – Сега си ти! Искам подробности!

    Ела Благоева, Юлий Звездинов, Маришка Боршош and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Нед Юли 23, 2023 10:14 pm


    Целувката с Маришка си беше клюка, нещо за което можеше да разпитва и повече, но любопитството й за Исмаил и провокативните танци надделяваше. Все още не можеше да повярва, че Ари е направила стриптийз пред родителите си, това си беше уау!
    - Хубав, усложлив и... си му направила стриптийз. Ми дано и при него се подхлъзнеш на нещо, че да се забиеш челно в устните му. - намигна й Ина след което се засмя. Да, може би и на нея й се искаше да се подхлъзне и да падне в нечии ръце... колкот романтично само! - Или вече сте се целували?


    Чисто и просто сега тя беше тази, която печелеше време и беше заприличала на чери доматче в лицето. Не знаеше как изобщо да опише случилото се миналата есен. Прехапа устна силно, като гледаше Ари.
    - Какво чакаш? Говори! - подкани я червенокоската с големи любопитни и дяволити очи. - Цяяялата съм в слух. И искам подробности!
    - Не се и съмнявам...реално няма толкова много за казване... Със сигурност целувката ти с Маша е много по - интересна за говорене. Виждаш ли... ох..
    - Няма ОХ! Трябваше да ми кажеш още тогава!
    - Да, но...виждаш ли... той си напъха езика в устата ми! Аз стоях като препарирана за момент. Разбираш ли, като ми кажат целувка си го представям.., ами малко по - романтично. А не...не точно така. А и реално си беше чиста сделка. Целунах го за да получа един дневник. - засмя се нервно и се изчерви още повече, ако това беше възможно.
    - Дневник?
    - Да..., който така и не получих, защото избягах. Но...не беше чаак толкова лошо. Той изглеждаше добре, но си ме притесняваше. Отвърнах леко на тази целувка, събрах си багажа и се изнесох от кръчмата. Никога не съм си представяла първата целувка така.. или пък с непознат, всъщност зная името му, но схващаш идеята. - легна на леглото като все още държеше плюшената ягодка и погледна към скицника. - Маша ли беше първата ти целувка?

    Арина Орлова and Ела Благоева харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Нед Юли 23, 2023 10:42 pm


    Целувката с Маша толкова стара история, че Ари трябваше да сбръчка чело и да си удари едно замислено изражение, за да успее да размърда спомените си. На това му се казваше стара клюка, която не си заслужаваше да бъде изравяна от гроба. Ама, какво ли не правеше червенокоската за приятелите си...

    - Ъхъ. – отговорът бе нещо средно между прокашляне и процезждане през зъби.  Нямаше да казва, че още си умираше от яд от случилото се. – Изненадана съм, че не си чула слуховете, които се разнасяха из цялото училище след това.

    - ИМАЛО е слухове и не си ми казала? – Ина изглеждаше чистосърдечно шокирана, че е пропуснала нещо толкова важно.
    - Мислех, че вече знаеш... – и, как човек може да си помисли друго нещо? Като по магия, след фиаското по коридорите се разнасяха какви ли не небивалици – как Маша е издебнала Арина в банята и падайки на коляно се е заклела във вечна любов, как Орлова се е опитала да замерва досадницата с двуметрови ягоди и за капак на всичко, че двете имам страстна любовна авантюра.
    - Следващият път очаквам да науча първа!
    - Добре, добре, обещавам! А сега да се върнем върху твоята първа целувка. – в очите й заиграха малки пламъчета. Ето, тук вече можеше да се развихри малко по-така. – Значи той те е целунал и ти си избягала БЕЗ да си вземеш дневника?
    - В общи линии – да.
    - А искаш ли да си го вземеш?
    - Кое да взема?
    - Дневника! Как кое, Ина?


    След като не получи достатъчно бързо отговор, вдигна небрежно рамене и допи кафето си, оставяйки вече празната чаша на масичката. Извърна се към дружката си и проследи как погледът й се насочва към скицника.
    - Или имаш друго по-интересно за споделяне? – ухили се жизнерадостно. Усещаше, че историята тук щеше да бъде много по-интересна от барове, целувки с непознати и странни магьоснически дневници. – Като рисунките.

    Ела Благоева, Юлий Звездинов and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Нед Юли 23, 2023 11:03 pm


    Явно бе толкова погънала от себе си,че не бе чула дори слуховете из училището за Арина и Маша, срамота! Как се пропуска нещо такова? Но Ари очевидно не изглеждаше очарована нито от тях, нито от цялата ситуация. Е... друго си беше някой красавец, като онзи за когото си бяха говорили по - рано, да бъде първата ти целувка. Но и двете можеха само да въздишат отстрани и да си хвърлят погледни пълни с желание и отчаяние. Всичко разбира се на едно невинно и ментално ниво.. примерно.


    - Че какво толкова интересно да споделям за тях?  Не е това което си мислиш. Както казах... и теб съм те рисувала! - прошепна Ина, но се обърна по корем и отвори скицника на една определена рисунка. - Иначе... не е кой знае какво, че да си искам дневника. Смисъл той е свързан с дневник копие, което е негово притежание, защо ще...искам това? Да си водя тайни вечерни кореспонденции? Но пък си платих...
    - ЗАМЪЛЧИ! - Арина писна като гледаше рисунката. Не можеше да повярва и това си личеше. Ина се подсмихна, знаеше как да й отвлече вниманието. Внимателно откъсна листа и се подписа отдолу и го подаде на Арина.
    - Още един подарък, предполагам.
    - Не мога да повярвам, че си го направила! - въздишаше и охкаше Орлова, но сякаш едва се сдържаше да не се засмее.
    - Че не ти ли харесва? - подразни русокоската. Честно казано си беше умряла от срам рисувайки точно това. Желев на мотор и по бански, с коса леко вееща се от вятъра, което бе ирония като се има предвид,че винаги носеше солидно количество гел. Ина можеше само да предполага какво се крие под дрехите на вампира, но му беше дала едно добре оформено тяло - здрави рамене и ръце и дори не чак толкова ясно изазени плочки, но изглеждаше... добре.
    Ако учителят им знаеше за съществуването на това може би щеше да ги накаже... или да се хване за главата. Или да й предаде урок по рисуване (но Ина не знаеше,че Желев рисува и само можеше да се надява на това).
    - Съжалявам, но след онова писмо за съня си нямаш и на идея колко се смях..и нямаше как да не се вдъхнова от теб за това. Неизбежно беше. - докосна червената си бузка и се подсмихна. 

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Нед Юли 23, 2023 11:26 pm


    Оле не! Не, не, не! Това беше пълен срам!

    Така ти се пада, Арино, като разказваш сънищата си на художничка!

    За миг лицето й бе застинало в нещо средно между шок  и изумление. Лицето й премина през няколко нюанса на червеното – започвайки от леко розовеещо и достигащо искрящо червения тон на мъгълските светофари. Но, по ягодите! Рисунката беше невероятна. Ина имаше талант и детайлите бяха толкова живи и изпипани, че очакваше всеки момент да оживее и да се материализара сред купчината дрехи в стаята й.

    - Напомни ми повече да не ти разказвам супер-странните си същица. – всъщност вече не се цупеше. Беше й изключително смешно, затова се предаде и се разсмя звучно.
    - Не отричай, че ти харесва! Виждам го по лицето ти! – другото момиче се присъедини и двете няколко минути стояха и се хилеха като влюбени тинейджърки, които не можеха да контролират хормоните си.

    Ама какво да се прави, някой умен човек бе казал, че на 16-тата година е най-лудата и щурата. Може би, пък да бе прав.

    - Само НЕ си прави грешни заключения. – набързо избърботи червенокоска, докато оглеждаше стаята си. Не беше сигурна дали ще се върне повече тук след плановете си за лятото. С нейните родители никога не беше сигурно кога ще им падне пердето и наистина ще се отърват от нея. Затова реши, че е най-добре да вземе рисунката с багажа си.

    - О, грешни казваш?
    - Това беше просто шантав сън.
    - Не думай.
    - Пък и ти го харесваш! Сигурна съм!
    – червените и коси се тръснаха, докато с магическата си пръчка сортираше дрехите в няколко купчини – определено не, може би и твърдо да.

    - От къде го измисли това? – беше с гръб към Ина, но усещаше острия й поглед да се забива в темето й. Определено беше напипала нещо тук.
    - Избери си – или ще си признаеш или ще дойдеш с мен до Торбаланово за покупки. Както можеш и сама да предположиш – още за нищо не съм готова. – все пак се надяваше да избере първата опция.

    Ела Благоева, Юлий Звездинов and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Нед Юли 23, 2023 11:44 pm


    Начина по който сортираше дрехи не изглеждаше точно онзи процес на събиране на куфар за ваканция. Тук ставаше нещо повече и Ина бе сигурна, че имаше нещо общо с онова празненство на което е танцувала с Исмаил. За момент се зачуди какво ли са казали родителите й, ако изобщо са успели да кажат нещо, но реши да не се меси на Ари, а и тази тема не бе приятна... Не, че темата за това какво чувства тя самата към еди кого си беше. Ина поклати глава и въздъхна дълбоко.
    - Ще дойда с теб, нямаш проблем за това, знаеш. Но... и ти не си прави грешни заключения. - затвори скицника и продължи да лежи по корем, като си играеше разсеяно с косата си. - Той е хубав мъж, факт. Мистериозен. Ииии... изненадващо, в случай че си забравила - наш учител.


    Това обаче не беше "не". Не беше и "да". Самата мисъл караше Ина да се изчервява, не можеше просто сериозно да говори за това без сърцето й да пропусне удар или да започне да бие двойно по - силно.
    - Ти също оценяваш добре изглеждащите мъже... аз също. Нищо повече. Не е ... не е точно както си мислиш. Предполагам. Харесвам го, но не по този начин. Той е един от любимите ми учители, ако не и най - любимият. Винаги знае как правилно да преподаде материала и да привлече вниманието.


    Всъщност щеше да е невъзможно да не привлече вниманието към себе си. Още от първи курс учениците го гледаха мааалко по - особено, защото просто бе различен. Първоначално с интерес или страх, а после продължаваха с уважение и възхищение. Малко бяха тези като него.
    Ина усети, че мълчи твърде дълго, което й спечели поглед от Ари и повдигната вежда,а трите купа с дрехи растяха и със сигурност имаше напредък - леглото беше почти празно.
    - Защо реши..., че го харесвам? Мога да кажа същото за теб и... е, не Маришка. - намигна й с цел да смегчи темата и сякаш да избяга от ситуацията в която бе, защото се чувстваше леко неудобно от собствения си вътрешен свят.

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 35
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... Untitl41
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 43
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 43
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 45
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 45
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 52
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... WatermelonАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... PizzaАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... CabbageАз, тя, той и всички други... CheeseАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... TuttifruttiАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... HoneyАз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... Birthday1 

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Арина Орлова Пон Юли 24, 2023 12:03 am


    Купчината с дрехи продължаваше да расте. Тези, които бяха оставени за „някой друг път” бяха набутани в гардероба, само че малко по-прилежно, благодарение на магията. Всичко останало, намери мястото си в един...два...добре, де три големи куфара, които едва едва се затвориха след всички напъни. Това беше основното. Дори не беше добавила нещата си за куидич, учебниците и всичко необходимо за Мунгав.

    - Така няма да стане. – въздъхна червенокоска и поклати глава. Ех, къде беше онази бездънна чанта, когато й трябваше.

    - Сега стаята ти изглежда странно. – наистина бе така. Всичко бе прибрано и дори една обувка не се показва из под леглото. Сякаш Арина се готвеше да се изнася... Кой знае, може би това наистина щеше да се случи по-рано, отколкото се надяваше.

    След като се наслади ненужно дълго на постигнатия резултат се обърна към събеседничката си.

    - Всички оценяват добре изглеждащите мъже. – съгласи се с нея и се усмихна, леко смутено. – Наречи го предчувствие. Просто знам.

    Когато изрече думите, осъзна колко сигурна се усещаше в тях. Не й се случваше за първи път да има някакви странни проблясъци и това вече започваше да я стряска. Надяваше се поне този път да преувеличаваше и всичко да бе резултат на прекалената паника, дразнещите й родители и напълно досадния й брат, на когото му беше дошло времето да се превърне в трол.

    - Не, не харесвам Маша и това няма как да се случи в този живот. – пък й интереса й бе някъде другаде. – Какво ще кажеш да се направим, че сме никой не харесва никой и да те заведа на бърз шопинг?

    Това й звучеше по-добре от алтернативата.

    (1 точка ловкост)

    Ела Благоева and Ина Янакиева харесват този пост.

    Ина Янакиева
    Ина Янакиева
    Ученик, седми курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Аз, тя, той и всички други... Coin10 230
    Ниво : Аз, тя, той и всички други... 1311
    Статистики :
    Аз, тя, той и всички други... Streng10 Сила: 74
    Аз, тя, той и всички други... Shield10 Издръжливост: 86
    Аз, тя, той и всички други... Brain10 Интелигентност: 90
    Аз, тя, той и всички други... Runnin10 Ловкост: 90
    Аз, тя, той и всички други... Magic-10 Магия: 104
    Аз, тя, той и всички други... Clover10 Късмет: 72

    Бобчета : Аз, тя, той и всички други... ChocolateАз, тя, той и всички други... SausageАз, тя, той и всички други... BananaАз, тя, той и всички други... DiamondАз, тя, той и всички други... EmeraldАз, тя, той и всички други... AppleАз, тя, той и всички други... MangoАз, тя, той и всички други... RubyАз, тя, той и всички други... BlueberryАз, тя, той и всички други... PearАз, тя, той и всички други... TomatoАз, тя, той и всички други... ChiliАз, тя, той и всички други... SapphireАз, тя, той и всички други... BaconАз, тя, той и всички други... Cinnamon

    Re: Аз, тя, той и всички други...

    Писане by Ина Янакиева Пон Юли 24, 2023 12:20 am


    - Ааа, аз не казах, че харесваш Маша, а точно обратното. - смигна й, след което стана от леглото и пооправи завивката. - Никой не харесва никого, но аз харесвам шопинг!
    Пък и една шопинг терапия винаги беше добре дошла. Нов бански и няколко нови мантии и какво ли още не всъщност биха й дошли добре.


    Взе си бонбонче от чинията, като беше точно от онези с топчетата чието име не знаеше, но от малка бе харесвала и изпи последните глътки кафе. Кой да предположи, че разговора им ще тръгне в тази интересна посока. Но с тях двете май все така ставаше.
    - Май, май ще трябва да инвестирам и в нова метла, особено щом ще идвам на куидичен лагер. - и така темата за красиви момчета бе забравена. Нещата на Ина бяха събрани в нейната магическа чанта, а косата й бе отново събрана на кокче със забучен молив в средата, може би трябваше да си вземе някой ластик или шнола, но това бе толкова не-арт и толкова не нейн стил. Косата й или беше пусната или с някакво пособие за рисуване закрепена да стърчи във всички посоки, естетически, разбира се.
    - Знаеш ли, винаги съм харесвала тези твои къдрици. При мен положението е отчайващо, ако искам да се накъдря! 


    И след няколко минути, в които Ари прекара да прави рибена кост на Ина и да възхвалява новостите в куидичната мода и новите модели метли ИИИ да говори за онзи лагер, двете момичета бяха готови да излязат и да отидат на пазар, а дори времето беше станало малко по - хубаво и слънчево.


    Край.


    (1 т.магия)

    Арина Орлова, Ела Благоева and Юлий Звездинов харесват този пост.


      В момента е: Пон Май 20, 2024 9:25 am

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!