Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
5 posters

    Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Рея Папандреус
    Рея Папандреус
    Ученик, шести курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, шести курс, дом


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 105
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl40
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 26
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 24
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 22
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 18
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 42
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 22

    Бобчета : Магазин за летателни пособия „Харпия“ SapphireМагазин за летателни пособия „Харпия“ BaconМагазин за летателни пособия „Харпия“ AppleМагазин за летателни пособия „Харпия“ ChocolateМагазин за летателни пособия „Харпия“ Emerald 

    Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Рея Папандреус Вто Юли 25, 2023 11:07 am


    @Ясна Соколова

    Гледаше през прозореца със замечтан поглед. Следеше зорко всяка една докосната от посетителите метла и вътрешно се възхищаваше на гледката. На изработката, на финесът, с който тризначките омайваха клиентите си. Всичко вътре в това магазинче бе олицетворението на Магия за нашата млада гъркиня. Може би ченето щеше да ѝ падне в някакъв момент и лига щеше да проточи, ако не умееше да си задържа позитивните емоции вътре в себе си.
    - Внимавай, че ще се подхлъзнеш. - чу познат глас зад гърба си Рея, който бе последван от кикот. Рязко се обърна и видя Ясна. Наметната с мантия и с искряща усмивка на лице. - Здравей!
    - Здравей и на теб! На какво да се подхлъзна? 
    - На лигата си.
    Все пак имаше една капка слюнка в ъгълчето на устата ѝ. Рея тактично я забърса с ръкав. Под тактично да се разбира, че само тя си мислеше, че никой друг не я забелязва, въпреки че бе лице в лице със Соколова.
    - Е, няма ли поне да влезеш. Тъкмо мислех и аз да пазарувам.
    - Метла ли ще си купуваш? 
    Този път изненадата не можеше да бъде скрита. Веждите на гъркинята се вдигнаха високо от почуда. Метлите бяха скъпи. Доста скъпи. Общо взето, като дойде момента да си купиш метла или си от някое богаташко семейство или са години прекаране в спестяване. Рея - все още не бе успяла да отдели достатъчно за своя метла.
    - Не, разбира се. Не ти трябва нова метла, за да си добър играч.
    - Така е. 
    Ясна хвана за ръкава черното буреносно петно и бутна вратата, все едно си влизаше у дома.
    - А, Ясна. Каква приятна изненада! - възкликна една от тризначките.
    - Познаваш ли ги? - прошепна Рея.
    - Засичали сме се.
    - Оу. - момичето леко се приведе, опитвайки се да се скрие зад гърба на момичето то дом Лъч. Нея със сигурност не я познаваха в този магазин и това поради някаква причина я смути. 
    - Какво ще бъде?
    - Комплект за почистване на метла за мен и за моята съперчника търсачка.
    - О! Още един търсач. Невероятно. Трудна позиция сте си избрали.
    - За какво ми е това?
    - Повярвай ми, никой не се грижи за училищните метли. Миналата година, твоята беше в трагично състояние. Ако полагаш някаква грижа към метлата си, може и да успееш да се справиш тази година с хващането на снича.
    - Не разбирам защо искаш да те бия.
    - А, не. - позасмя се Ясна. - Правя те достоен противник просто. 
    Усмивката на Рея зейна като цепнатина по лицето ѝ. Главата ѝ се наклони напред и отправи предизвикателен поглед към съперничката си. За части от секундата от дете пред магазин за сладкиши, се бе превърнала в гладиатор, който искаше да излезе и да покаже най-доброто от себе си.
    - Ясна, приятелката ти, гледа малко странно.
    - Споко. Когато има намесен куидич, не хапе.

    Арина Орлова, Ясна Соколова, Борис Захариев, Ела Благоева and Люба Бюлбулева харесват този пост.

    Ясна Соколова
    Ясна Соколова
    Възрастен герой
    Възрастен герой


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 39
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl42
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 28
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 24
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 28
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 28
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 40
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 44

    Бобчета : Магазин за летателни пособия „Харпия“ PearМагазин за летателни пособия „Харпия“ MangoМагазин за летателни пособия „Харпия“ ChiliМагазин за летателни пособия „Харпия“ SausageМагазин за летателни пособия „Харпия“ WatermelonМагазин за летателни пособия „Харпия“ SapphireМагазин за летателни пособия „Харпия“ EmeraldМагазин за летателни пособия „Харпия“ Birthday1

    Re: Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Ясна Соколова Сря Юли 26, 2023 2:40 pm


    Зорница подаде двата комплектта за почистване на метла и се усмихна на момичетата.
    - Имаме и нови модели ръкавици за търсачи, които са от Черноопашат змей. Вече няколко търсача ни се обадиха да кажат, че хващането на снича никога не е било по-лесно. - жената смигна на Ясна и извади един комплект ръкавици, които ѝ ги подаде да ги разгледа.
    - Зорница! - Ясна така се прехласна по тях, че жената се усмихна доволно. Знаеше как да я омагьоса. Затова Ясна гледаше да идва по-рядко в този магазин, тъй като финансите ѝ винаги намалява главоломно след посещението ѝ. - Може ли веднъж да си тръгна само с нещата, за които съм дошла? Всеки път ми показваш какво ли не и ми обираш парите. - лилавокоската се засмя и пробва черната ръкавица, която пастна идеално по тънките ѝ пръсти. Сви я в юмрук и кожата приятно скръцна.
    - Това ми е работата, мила моя. Затова си и един от любимите ни клиенти.
    - Има си хас да не съм. - уж сърди сбърчи вежди и свали ръкавицата.
    - Изглеждат много удобни. - Рея наднак и на свой ред посегна към комплекта.
    - Пробвайте ги... госпожице... - Зорница я изчака да се представи.
    - Рея Папандреус. - Южнячката сякаш се смути.
    - Дали да не вземем и два чифта ръкавици, как ти се виждат? - 17-годиното момиче се обърна към Рея и заговорнически ѝ се усмихна.
    - Ааа... не знам... аз... - момичето се притесни.
    - Аз черпя... нали казах. - Соколова ѝ смигна и успокоително я тупна по рамото.
    - Ама как така... не мога да ги приема. Това са доста пари... - Рея беше твърдо решена да не отстъпва.
    - Какво толкова... щом ти казвам, че всичко е точно. Пък и ще си имаме мачинг ръкавици, когато играем една срещу друга. Ще беде епично! - след което лилавокосата девойка се обърна към продавачката и я увери, че ще взема и двата комплекта ръкавици.
    - Знаеш ли... доста странна птица си... - Папандреус все още невярваше, че някой който беше по-скоро далечен познат, би направил такова нещо.
    - И защо смяташ така? - Ясна се усмихна лъчезарно и замълча да чуе обяснението на другата търсачка.
    - Ами не съм срещала друг човек, който да не е част от семейството ми и да ми прави подаръци.
    - Така ли? - Ясна беше наистина изненадана. - Ние пък Соколови, правим за щяло и нещяло подаръци на хората около нас. Баща ми е такъв, и ни отгледа по този начин... да бъдем добри към хората около нас. И да правим малки жестове към тези които харесваме. За мен не е нещо необичайно.
    - Значи ме харесваш? - подсмихна се Рея.
    - Не, ненавиждам те. Купих ти тези ръкавици, защото смятам да ги намажа с отрова отвътре и да ти ги подаря. Така, следващия път като играем заедно, когато ги сложиш, отровата ще проникне през кожата ти и ти ще умреш, падайки от метлата си пред цялото училище. Аз ще хвана снича и ще спечеля мача. - С възможно най-сериозната физиономия, на която беше способна и възможно най-зловещия глас, който можа да възпроизведе, Ясна увери Рея в това ненадейно разкритие. Само се надяваше, че момичето имаше достатъчно чувство за хумор иначе щеше да се наложи да връща ръкавиците.

    Арина Орлова, Ела Благоева, Люба Бюлбулева and Рея Папандреус харесват този пост.

    Рея Папандреус
    Рея Папандреус
    Ученик, шести курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, шести курс, дом


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 105
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl40
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 26
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 24
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 22
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 18
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 42
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 22

    Бобчета : Магазин за летателни пособия „Харпия“ SapphireМагазин за летателни пособия „Харпия“ BaconМагазин за летателни пособия „Харпия“ AppleМагазин за летателни пособия „Харпия“ ChocolateМагазин за летателни пособия „Харпия“ Emerald 

    Re: Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Рея Папандреус Вто Авг 01, 2023 11:06 am


    Беше отвъд объркана. Не разбираше това чуждо поведение. Разбра хумора, но все още не можеше да асимилира ситуацията, за да може да се засмее. Отне няколко секунди на усмивката на Рея да изгрее и след това и да възпроизведе очаквания звук, заради объркването ѝ в ситуацията обаче, смехът ѝ излезе нервен. 
    Подарък. 
    Всеки обичаше да получава подаръци, или поне така смяташе гъркинята. Именно заради това Коледа и рождените дни бяха толкова прекрасни. Подаръци. Да, да и време със семейството, но когато сте една сюрия хора, малко ти писва да се събирате по поводи.
    Да, Коледа и рождени дни. Когато са отделно получаваш подаръци по два пъти в годината. Ако имаш имен ден - може би три? Рея обаче бе родена близо до зимният празник, което автоматично означаваше, че подаръците за Коледа и рождения ден се полимеризираха в едно. 
    Дали пък това сега нямаше да е позакъснял подарък за рожден ден?
    Рея присви долната си устна, след като се смя нервно достатъчно време, че да я изгледат странно две от продавачките. Стана мило. Много мило. Човек, който не я познаваше толкова добре ѝ подаряваше вещ свързана с куидич. КУИДИЧ. Даже две! Искаше ѝ се да откаже, защото нямаше да е учтиво да приеме този дар, обаче беше безсилна пред чуждото категорично решение, за това просто промълви:
    - Благодаря. - беше тихо, очите ѝ все още бяха оцъклени и долната ѝ устна леко извита навън трепна нежно.
    - Ох, къде ми е апарата?! - Ясна заметна чантата си отпред и започна трескаво да рови. В тази чанта имаше бая неща, защото едва ли не до лактите си бе потънала в нея.
    - Защо ти е?
    - Изглеждаш все едно ще ревнеш, поне да го имам заснето! - малко остане и да си пъхне цялата глава вътре и лилавата феерия от коси да изчезне завинаги.
    - Аз не плача! - Рея скръсти ръце и отправи злобен поглед.
    - Трябва да си видиш лицето. Ето я! Ееее. Върни си физиономията. Добре, забрави.
    - Може да си направим снимка заедно на фона на Нимбус 2001! - прозвуча твърде ентусиазирана, но бързо смири лицето и тялото си, скръсти обратно ръце и въведе сериозната си физиономия. - Така де. Мисля, че ще е яко, а след това аз ще те почерпя в Съновидение имат много готин горещ сладолед. Какво ще кажеш?


    ___________________________________________
    Покупка на:
    Комплект за поддръжка на метла. Пакет, в който се включва лак за полиране на дръжка на метла, ножици за подрязване на клонки и паста за смазване на металния обков.
    Цена: 18, галеона, бонус: 2 т. издръжливост

    Ясна Соколова, Ела Благоева and Люба Бюлбулева харесват този пост.

    Ясен Тошев
    Ясен Тошев
    Ученик, втори курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, втори курс, дом


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 46
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl37
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 12
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 6
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 6
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 4
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 6
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 16

    Re: Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Ясен Тошев Чет Авг 03, 2023 11:20 pm


    Нуждая се от хубава метла, с която да впечатля Хер Люба. Моля изпратете една Чистометка 17 до Мунгав. На името на Ясен Тошев.

    Люба Бюлбулева and Ина Янакиева харесват този пост.

    Яна Вълканова
    Яна Вълканова
    Ученик, пети курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, пети курс, дом


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 31
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl40
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 18
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 16
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 14
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 10
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 22
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 14

    Бобчета : Магазин за летателни пособия „Харпия“ PearМагазин за летателни пособия „Харпия“ MangoМагазин за летателни пособия „Харпия“ SausageМагазин за летателни пособия „Харпия“ SapphireМагазин за летателни пособия „Харпия“ EmeraldМагазин за летателни пособия „Харпия“ CabbageМагазин за летателни пособия „Харпия“ Chocolate 

    Re: Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Яна Вълканова Сря Авг 23, 2023 7:47 pm


    Сребърна стрела 10.
    Цена: 36 галеона, бонус: 3 т. издръжливост.
    Ясна Соколова
    Ясна Соколова
    Възрастен герой
    Възрастен герой


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 39
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl42
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 28
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 24
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 28
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 28
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 40
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 44

    Бобчета : Магазин за летателни пособия „Харпия“ PearМагазин за летателни пособия „Харпия“ MangoМагазин за летателни пособия „Харпия“ ChiliМагазин за летателни пособия „Харпия“ SausageМагазин за летателни пособия „Харпия“ WatermelonМагазин за летателни пособия „Харпия“ SapphireМагазин за летателни пособия „Харпия“ EmeraldМагазин за летателни пособия „Харпия“ Birthday1

    Re: Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Ясна Соколова Сря Сеп 13, 2023 8:17 am


    @Рея Папандреус

    - Това е чудесна идея, Рея. Обожавам горещ шоколад! - Ясна присви доволно очи, вече представяйки си как топлата напитка взривява вкусовите ѝ рецептори. - Хайде, ела да се снимаме пред Нимбус 2001. - лилавокоската дръпна за ръката Рея и двете застанаха пред магазина. Започна да се оглежда за някой случаен минувач, който щеше да се справи с мъгълското изобретение наречено фотоапарат. - Ей, ти! - едно случайно преминаващо момче, което изгледаше малко по-голям от нея, ѝ се видя като достоен кандидат. - Мога ли да те помоля да ни направиш една снимка? - Соколова изпърха с мигли и благо му се усмихна.

    - Какво е това? - полюбопитства младият магьосник. 
    - Фотоапарат. С него мъгълите си правят снимки. - обясни Ясна.
    - Ехааа... - младежът беше възхитен. - Чувал съм за тях, но никога досега не съм виждал. - момчето взе предметът в ръце и Ясна му обясни как да направи снимката. Трябваха му няколко опита, за да запечата момента и Ясна да остане доволна. След което му благодари и тъмнокоското си тръгна. 
    - Добре, стана чудна снимка!
    - След като го накара да повтори пет пъти. - подсмихна се Рея.
    - Ами да, снимката не изглежда добре, когато главите ни са отрязани и не присъстват. 
    - Може би е снимал други важни неща, според него, нали... - Южнячката се разхили още повече.
    - Рея! - Ясна започна да се киска също. - Хайде, води ме към Съновидения. Искам си горещия шоколад.


    Ясна хвана под ръка петокурсничката и двете се отдалечиха от магазина за летателни пособия, продължавайки да се смеят и забавляват на разговора, който водеха. Беше чудесна случайна среща, която даде шанс на двете момичета да се опознаят в друга светлина. Ясна определено се наслаждаваше на компанията на Рея. С момичето се общуваше леко и свободно, когато не бяха на куидичното игрище и нямаха снич за гонене. 


    Не след дълго стигнаха края на улица Тролска и единствената сграда, която се помещаваше тук, Бар-кафе Съновидение величествено се извиси над тях. Както обикновено беше пълно с хора и жуженете от десетките разговори, които се водеха, сякаш караше сградата да вибрира. 


    - Хайде да видим дали ще имаме късмет да се настаним на някои от меките кресла. 
    - Дано и аз обичам там да сядам. - рече Рея.


    Девойките нахлуха в помещението и летящите чаши с топли напитки ги посрещнаха.

    Рея Папандреус харесва този пост.

    Симеон Манев
    Симеон Манев
    Възрастен герой
    Възрастен герой


    Галеони : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Coin10 26
    Ниво : Магазин за летателни пособия „Харпия“ Untitl40
    Статистики :
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Streng10 Сила: 14
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Shield10 Издръжливост: 15
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Brain10 Интелигентност: 12
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Runnin10 Ловкост: 13
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Magic-10 Магия: 22
    Магазин за летателни пособия „Харпия“ Clover10 Късмет: 10

    Бобчета : Магазин за летателни пособия „Харпия“ HoneyМагазин за летателни пособия „Харпия“ ChiliМагазин за летателни пособия „Харпия“ CabbageМагазин за летателни пособия „Харпия“ SapphireМагазин за летателни пособия „Харпия“ EmeraldМагазин за летателни пособия „Харпия“ SausageМагазин за летателни пособия „Харпия“ MangoМагазин за летателни пособия „Харпия“ Mint

    Re: Магазин за летателни пособия „Харпия“

    Писане by Симеон Манев Нед Дек 17, 2023 11:39 pm


    @Ясна Соколова
    Симо, хайде дееее!
     - Ох, добре бе, казах добре!
     Ясна беше хванала здраво за китката Симо, докато го водеше (и почти влачеше) към "Харпията". Обичаше да кисне тук всеки път като идваха, говореше си за метли с която сестра от собственичките-тризначки ѝ паднеше. Момчето ясно си спомняше последния път - англичаните точно бяха паднали и Ясна беше в някакъв луд възторг (в продължение на няколко дни), така че разпалено беше обяснявала на Петра за метлата, която искаше, щото някоя си Луси Хърст имала същата, и прочее, и прочее, а пък Петра само бе кимала глава с някакво половинчато разбиране. Всички знаеха, че тия трите от куидич не разбираха, но нали и Симо сега навлизаше, та хич не му влизаше в работата. 
     Беше ѝ обещал преди да тръгнат, да. С влизането малкото звънче над вратата задрънка силно, тъй като Ясна си влезе точно като у дома си. Тя си беше у дома.
     В магазина имаше само няколко души, но трите сестри тактически се сновяха около всички тях, с малко късмет винаги успяваха да примамят някого да си купи по нещо, независимо дали беше любител на летенето или не. Зорница забеляза новите посетители и тутакси се появи.
     - Я, госпожице Соколова, за нас е удоволствие!
     - Удоволствието е мое - ухили се розовелката. Очите ѝ светеха както всеки път, когато бяха тук. - Днес само разглеждам, скоро обаче ще си сменям метлата.
     - Дори и Нимбусите се пенсионират, даааа, пак ще се виждаме - закима продавачката и я опъти към новите модели, след което се върна обратно. - ...а Вас не съм Ви виждала тук май, мхммм?
     Зорница се обърна към Симо, който съвсем не беше подготвен за тази интеракция. 
     - Така е, да...
     - Нещо търсите ли си? Сигурна съм, че ето тази...
     - Не, не, само я придружавам, не съм по метлите. Моята старата е добре... - опита да прекъсне Манев сестрата, но тя просто продължи да говори през него.
     - ...ще Ви свърши добра работа в уроците, а пък тази... - тя грабна някаква дървена кутия от един рафт встрани и я отвори - ...ще Ви послужи за предстоящия мач!
     Кутията скръцна и отвътре се показа:
     - Чисто нова "Нимбус 2001"! - извика Ясна иззад Симо и го избута настрани, за да я види по-отблизо.
     - Ама ти си ѝ казала ли? - Симо изгледа Ясна повече гневно, отколкото въпросително. Ясна се усмихна и бузите ѝ се изчервиха. Тя беше много горда, че Манев се бе навил да играе на шампионата. Беше го работила от втори курс, но той все се бе инатил.
     - ...по принцип я продаваме за малко по-скъпо, но понеже бях известена за Вашето бъдещо начинание, можем да Ви я предложим за 67 галеона чисто!
     Да, Зорница нещо му бе обяснявала досега, но седмокурсникът вече бе възприел гласа ѝ за фонов шум в този магазин.
     - Ще я вземеш ли? - Ясна сякаш му се примоли, като че ли беше за нея, а не за него. 
     Дойде му да откаже по инерция - беше го правил в продължение на години. Метлата му от първи курс му вършеше прекрасна работа. Е да, трудно спираше и понякога губеше височина, но му беше първата. Сантименталист по душа.
     Отказа ли?
     Не.
     - Взимам я.
     Не искаше да разочарова отбора. Не искаше да разочарова и Ясна. Но най-вече не искаше да разочарова себе си - може би метлата щеше да му е от полза.
     Когато излязоха от магазина, Симо държеше в ръце новата си придобивка. Не беше най-новият модел, но беше една от най-добрите на пазара. А и майка му му беше пратила една идея повече пари миналата седмица.
     - Нали знаеш, че те излъга за промоцията? - подсмихна се Ясна някъде зад Симо. 
     Момчето се обърна. Ръцете му с внимание държаха дръжката от тъмно дърво.
     - Естествено, че знаех, вие, летачите, сте си шмекери по душа всичките.





    (един Нимбус, моля :D)

      В момента е: Чет Май 09, 2024 8:04 pm

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!