Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
2 posters

    Вени Ридъл

    avatar
    VeniSenpai


    Вени Ридъл

    Писане by VeniSenpai Нед Мар 10, 2024 2:45 am


    Име: Вени Марволо Ридъл 
    Прякори: Вени, Ви, Любов 
    Възраст: 18 
    Рожден ден: 1 април
    Коса: Дълга руса коса нереално блестяща на слънцето 
    Очи: пъстри, Големи, изразителни и леко издължени в края 
    Лице: Удължено с изразена линия на челюстта; Големи устни с перфектна форма и красива усмивка; Веждите ми имат идеална извивка
    Тяло: спортно с хубави извивки
    Височина: 175 см
    Тегло: 60 кг 
    Личност: Срамежлива, мил човек с голямо сърце, забавна, мрачен хумор, обичам да прави шеги, проблеми с гнева 
    Лични впечатления: Хората казват, че съм мил човек, професорите ме обичат, най-много Снейп и Лупин
    Страхове: Паяци 
    Мотивация: Драко и мойте приятели 
    Здраве: лошо здраве с депресия и тревожност 
    Аз съм в Slytherin, пръчката ми е от тисово дърво със сърцевина от перо на феникс, 13 ¾ n и леко пружинираща гъвкавост, моят патронос е Borzoi, Pureblood 
    Любим клас: Отвари
    Обичам да рисувам и да плувам. 
    Имам куче (маламут) момиче- Ая. 
    Мога да пея и танцувам. 
    Карам скейтборд и свиря на китара. 
    Обичам да ходя по изоставени места.  
    Любимата миризма е зелена ябълка 
    Обичам да излизам с Драко постоянно, понякога пиша истории и също чета книги. Обожавам Хогуортс и нямам търпение да се запозная с всички други които са тук.
    Също така имам доста белези бях палаво дете израснах навън главно . Не бях от децата, които не искат да излизат. Обожавам суши и китайска храна и вмомента се уча да готвя. Стила ми е baggy обожавам да ми е удобно и униформата е топ разбира се. Обичам да пия студен чай и смутита.
    Пейо Желев
    Пейо Желев
    Преподавател по Трансфигурация
    Преподавател по Трансфигурация


    Re: Вени Ридъл

    Писане by Пейо Желев Нед Мар 10, 2024 6:28 pm


    Привет!

    Налагат се някои промени героя, тъй като в момента не отговаря на правилата.

    Не е позволено да се използват имена като Ридъл, Снейп, Драко, Лупин и др. Форумът е базиран на света от книгите и филмите на Хари Потър, но само като логика. Целта е да създадем частица от този свят, която липсва в тези книги и филми, а именно българският магически свят. Измислили сме си училище, което не е Хогуортс, с различни преподаватели и т.н. Повече подробности можеш да прочетеш тук (клик).

    Нужно е да се добави още за историята на героя: как е израснал, какво прави в момента и главните събития, довели до оформянето му като личност.

    След като редактираш героя, може да ми пишеш на лично съобщение или в тази тема. На линия съм, ако имаш въпроси.

    Радвам се, че проявяваш интерес към играта!


      В момента е: Съб Апр 27, 2024 8:53 am

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!